Aktualności

Praca: koordynator ds. realizacji instalacji

Do regionalnego oddziału w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora ds. realizacji instalacji (fotowoltaika, pompy ciepła, kotły na biomasę).

Stare Miasto w Poznaniu

Twój zakres obowiązków:

  • koordynacja prac montażowych w województwie wielkopolskim (fotowoltaika, pompy ciepła, kotły na biomasę),
  • zapewnienie terminowych montaży,
  • współpraca z działem marketingu i sprzedaży,
  • koordynacja zamówień części,
  • współpraca z działem technicznym przy doborze oferty i rozwoju produktów,
  • wsparcie działu sprzedaży w aspektach technicznych,
  • poszukiwanie nowych podwykonawców.

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w jeździe samochodem przez minimum 3 lata,
  • wykształcenie: minimum licencjat, mile widziane wykształcenie techniczne,
  • mile widziane: znajomość rynku OZE i wdrożenia: fotowoltaika do 50 kWp, pompy ciepła split i monobloc, kotły na biomasę,
  • doświadczenie w koordynacji prac zespołów montażowych.

To oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach,
  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku OZE.

O firmie
Semper Power to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży OZE – od doradztwa poprzez projektowanie do montażu systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, kotłów na biomasę i kolektorów słonecznych. Potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz jednostek samorządowych.
Semper Power jest częścią grupy kapitałowej notowanej na giełdzie New Connect. Jesteśmy członkiem wspierającym Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej Polska PV.
Główna siedziba firmy znajduje się w Tarnowskich Górach, biuro regionalne – w Poznaniu.

Zdjęcie wykorzystane w artykule: Stanisław Szewczyk – Praca własna, CC BY 3.0

Inne artykuły