• slide-01

Kalkulator
uzysków energii z instalacji fotowoltaicznej

Wybierz najbliższe miasto:
Kąt nachylenia dachu (o):
Kąt odchylenia dachu od południa (o):
Moc instalacji fotowoltaicznej (kW):
- kWh
Styczeń
- kWh
Luty
- kWh
Marzec
- kWh
Kwieciń
- kWh
Maj
- kWh
Czerwiec
- kWh
Lipiec
- kWh
Sierpień
- kWh
Wrzesień
- kWh
Październik
- kWh
Listopad
- kWh
Grudzień
Łączna ilość wyprodukowanej energii w ciągu roku:
- kWh
Wartości podane przez kalkulator są wartościami uśrednionymi i są uzależnione od strat instalacji, nasłonecznienia w danym roku kalendarzowym

Kontakt

Janusz Parkitny Zarząd spółki
Janusz Parkitny
Prezes Zarządu
+48 605-615-596
j.parkitny@semperpower.pl
Agata Halama Dotacje Krajowe oraz Fundusze Unijne
Agata Halama
tel. +48 609-744-742
a.halama@semperpower.pl
Joanna Hołoweńko Dotacje Krajowe oraz Fundusze Unijne
Joanna Hołoweńko
+48 797-581-447
j.holowenko@semperpower.pl
Krzysztof Lipka Dział Techniczno-Handlowy
Krzysztof Lipka
Kierownik Działu
+48 519 589 648
k.lipka@semperpower.pl
Piotr Wydmuch Dział Techniczno-Handlowy
Piotr Wydmuch
+48 728 351 268
p.wydmuch@semperpower.pl
Oskar Źerdziński Dział Techniczno-Handlowy
Oskar Źerdziński
+48 505 681 243
o.zerdzinski@semperpower.pl
Dominika Zaręba Marketing
Dominika Zaręba
+48 696 709 273
d.zareba@semperpower.pl
Artur Parkitny Dział Instalacji i Serwisu Odnwialnych Źródeł Energii
Artur Parkitny
Kierownik Działu
+48 605 038 954
a.parkitny@semperpower.pl
Maciek Pyda Dział Instalacji i Serwisu Odnwialnych Źródeł Energii
Maciek Pyda
+48 693 213 227
biuro@semperpower.pl
Jerzy Prandzioch Dział Instalacji i Serwisu Odnwialnych Źródeł Energii
Jerzy Prandzioch
Instalacje Fotowoltaiczne
+48 605 356 875
biuro@semperpower.pl
Wiesław Dawid Projektowanie
Wiesław Dawid

biuro@semperpower.pl
Barbara Król Dotacje Krajowe oraz Fundusze Unijne
Barbara Król
+48 601 450 551
b.krol@semperpower.pl
Katarzyna Tybon Marketing
Katarzyna Tybon
Specjalista ds. Marketingu
+48 608 292 269
k.tybon@semperpower.pl
Dagmara Kierońska Marketing
Dagmara Kierońska
Specjalista d.s Marketingu
+48 723 825 096
d.kieronska@semperpower.pl
Mariusz Stawarz Dział Techniczno-Handlowy
Mariusz Stawarz
Specjalista ds. Rozwoju Odnawianych Źródeł Energii
+48 517 220 037
m.stawarz@semperpower.pl
Justyna Wadas Marketing
Justyna Wadas
Specjalista ds. Marketingu
663 518 262
j.wadas@semperpower.pl
Norbert Śliwa Dział Techniczno-Handlowy
Norbert Śliwa
Kierownik Regionu PN
+48 515 501 300
n.sliwa@semperpower.pl