SEMPER POWER Sp. z o.o.

ul. Główna 7
42-693 Krupski Młyn

NIP 645-253-71-96
 


     biuro@semperpower.pl  

     +48 519 589 648
              +48 601 450 551


Formularz

Zarząd Spółki

Janusz Parkitny
Janusz Parkitny
Prezes Zarządu

j.parkitny@semperpower.pl
Dominika Zaręba
Dominika Zaręba
Asystent Zarządu
+48 696 709 273
d.zareba@semperpower.pl
Anna Tomsia-Zając
Anna Tomsia-Zając
Dyrektor ds. Finansowych- Prokurent
+48 782 921 000
a.tomsia-zajac@semperpower.pl

Dotacje Krajowe oraz Fundusze Unijne

Joanna Hołoweńko
Joanna Hołoweńko
Specjalista ds. Funduszy Europejskich
+48 797-581-447
j.holowenko@semperpower.pl
Barbara Król
Barbara Król
Specjalista ds. projektów inwestycyjnych
+48 601 450 551
b.krol@semperpower.pl

Dział Techniczno-Handlowy

Krzysztof Lipka
Krzysztof Lipka
Dyrektor Pionu Ds. Inwestycyjnych
+48 519 589 648
k.lipka@semperpower.pl
Piotr Wydmuch
Piotr Wydmuch
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
+48 728 351 268
p.wydmuch@semperpower.pl
Oskar Żerdziński
Oskar Żerdziński
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
+48 505 681 243
o.zerdzinski@semperpower.pl
Paulina Golara
Paulina Golara
Doradca Techniczno-Handlowy- Region Wschodni
+48 516-458-225
p.golara@semperpower.pl

Dział Instalacji i Serwisu Odnwialnych Źródeł Energii

Artur Parkitny
Artur Parkitny
Kierownik Działu Serwisu
+48 605 038 954
a.parkitny@semperpower.pl
Maciek Pyda
Maciek Pyda
Specjalista ds. Instalacji OZE
+48 693 213 227
m.pyda@semperpower.pl
Jerzy Prandzioch
Jerzy Prandzioch
Specjalista ds.Instalacje Fotowoltaiczne
+48 605 356 875
biuro@semperpower.pl
Mateusz Paszko
Mateusz Paszko

m.paszko@semperpower.pl
Kamil Dyląg
Kamil Dyląg

k.dylag@semperpower.pl

Marketing

Elżbieta Jaworska
Elżbieta Jaworska
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

e.jaworska@semperpower.pl
Patryk Parkitny
Patryk Parkitny
Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego
+48 508 409 875
p.parkitny@semperpower.pl
Anna Frej
Anna Frej
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
+48 603 906 429
a.frej@semperpower.pl
Aleksandra Powidzka
Aleksandra Powidzka
+48 693 093 909
a.piekacz@semperpower.pl
Klaudia Spałek
Klaudia Spałek
+48 785 093 609
k.spalek@semperpower.pl

Projektowanie

Wiesław Dawid
Wiesław Dawid
Projektant dział elektryczny

biuro@semperpower.pl
Marcin Dyner
Marcin Dyner
Projektant dział sanitarny

biuro@semperpower.pl

Dział Efektywności Energetycznej