Aktualności

Praca: Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

Firma Semper Power szuka osób chętnych do pracy na stanowisku specjalisty ds. ofertowania i kosztorysowania. Miejsce pracy: Tarnowskie Góry.

Zdjęcie: Semper Power w Tarnowskich Górach

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie dostępnych przetargów i zapytań ofertowych,
  • analiza przetargów, zapytań ofertowych, warunków i materiałów przetargowych oraz dokumentacji technicznej,
  • opracowywanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania i złożenia oferty,
  • pozyskiwanie ofert z rynku od podwykonawców i dostawców materiałów,
  • współprowadzenie negocjacji cenowych ze zleceniodawcami, podwykonawcami i dostawcami,
  • sporządzenie ofert i przygotowywanie dokumentów przetargowych (m.in. wnioski, pisma, protokoły z negocjacji),
  • koordynacja działań związanych z przygotowaniem i prowadzeniem kontraktu – nadzór nad obiegiem dokumentacji przy realizacji kontraktów,
  • sporządzanie kosztorysów,
  • samodzielne i terminowe realizowanie zadań powierzonych przez Dyrektora działu.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie, średnie techniczne lub wyższe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w opracowywaniu ofert, w tym ofert przygotowywanych w ramach przetargów publicznych zgodnie z ustawą pzp,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania, planowania i budżetowania inwestycji budowlanych,
  • umiejętność posługiwania się pakietem ms office (excel, word),
  • umiejętność kosztorysowania,
  • znajomość ustawy prawa zamówień publicznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,
  • precyzyjność, rzetelność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • komunikatywność i dyspozycyjność,
  • mile widziana znajomość branży odnawialnych źródeł energii.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pełny etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uzyskania uprawnień,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
  • pracę w doświadczonym zespole.

Inne artykuły