Aktualności

Oferta pracy: Regionalny Kierownik Sprzedaży

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym liczącym teraz 4 osoby, a docelowo 16 osób oraz motywowanie go do wzrostu sprzedaży,
  • wsparcie handlowców w warsztacie sprzedażowym,
  • rozliczanie pracowników z ich celów i zadań,
  • realizacja celów sprzedażowych w regionie,
  • pomoc w wyborze adekwatnego CRM i wdrożenie go,
  • monitorowanie zespołu na podstawie CRM,
  • współpraca z działem marketingu,
  • współpraca z działem technicznym przy doborze oferty i rozwoju produktów.

Nasze wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży OZE,
  • minimum 3-letnie doświadczenie kierowania zespołem sprzedażowym,
  • znajomość branży klimatyzacyjnej, ogrzewniczej i wentylacyjnej będzie mile widziana,
  • wykształcenie: minimum licencjat, mile widziane wykształcenie techniczne,
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w jeździe samochodem przez minimum 3 lata,
  • mile widziane: znajomość rynku OZE na terenie Polski południowej i wdrożenia na tym terenie: fotowoltaika do 50 kWp, pompy ciepła split i monobloc, kotły na biomasę.

To oferujemy:

  • forma zatrudnienia – opcja do wyboru z sugerowaną propozycją umowy o pracę,
  • wynagrodzenie 8 000‐30 000 zł brutto: część stała + część ruchoma zależna od poziomów wygenerowanej przez zespół sprzedaży + realizacji ustalonych wspólnie celów,
  • opcje na akcje firmy,
  • czas pracy zadaniowy w układzie menedżerskim,
  • ścieżkę rozwoju zawodowego do Dyrektora sprzedaży,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy również do użytku prywatnego, karta paliwowa, laptop, telefon komórkowy.

Inne artykuły